Ajax reist zonder de geblesseerden Bertrand Traoré (bovenbeen) en Daley Sinkgraven (enkel) af naar België voor het Europa League-duel met Standard Luik.

Ook Lasse Schöne zit niet bij de selectie van trainer Peter Bosz. De Deense routinier krijgt rust, evenals verdediger Davinson Sánchez.

De fitte Riechedly Bazoer wordt om onbekende redenen thuisgelaten. Het vorige Europa League-duel van Ajax (met Panathinaikos, 2-0), waarin Bosz beroep deed op de reserves, moest de 20-jarige middenvelder ook al missen, toen om disciplinaire redenen.

Afgelopen zondag zat Bazoer wel nog op de bank tijdens de met 2-0 gewonnen Eredivisie-wedstrijd tegen FC Groningen. (FOX Sports)

​Volledige selectie Ajax:

Andre Onana
Diederik Boer
Kenny Tete
Joël Veltman
Heiko Westermann 
Nick Viergever
Mitchell Dijks
Matthijs de Ligt
Jairo Riedewald
Davy Klaassen
Hakim Ziyech
Donny van de Beek
Abdelhak Nouri
Anwar El Ghazi
Amin Younes
Vaclav Cerny 
Mateo Cassierra
Kasper Dolberg

Talenten geven PSV goede voorbeeld

6 december 2016
Talenten geven PSV goede voorbeeld
Het onder-19-team van PSV heeft dinsdagmiddag het goede voorbeeld gegeven aan het eerste elftal door de leeftijdsgenoten van FK Rostov met 6-0...

Gerelateerd

Stand

Team G P D
Groep A
1 Sevilla 2 6 4
2 FK Qarabag 2 3 0
3 F91 Dudelange 2 3 -2
4 Apoel Nicosia 2 0 -2
Groep B
1 FC København 2 4 1
2 Dynamo Kiev 2 4 1
3 Malmö FF 2 1 -1
4 Lugano 2 1 -1
Groep C
1 Getafe 2 6 2
2 Basel 2 4 5
3 Trabzonspor 2 1 -1
4 FK Krasnodar 2 0 -6
Groep D
1 PSV 2 6 4
2 Sporting Lissabon 2 3 0
3 LASK 2 3 0
4 Rosenborg 2 0 -4
Groep E
1 Celtic 2 4 2
2 CFR Cluj 2 3 -1
3 Lazio Roma 2 3 0
4 Rennes 2 1 -1
Groep F
1 Arsenal 2 6 7
2 Standard Luik 2 3 -2
3 Eintracht Frankfurt 2 3 -2
4 Vitória Guimarães 2 0 -3
Groep G
1 Feyenoord 2 3 1
2 BSC Young Boys 2 3 0
3 Rangers 2 3 0
4 FC Porto 2 3 -1
Groep H
1 Ludogorets Razgrad 2 6 7
2 Espanyol 2 4 2
3 Ferencváros 2 1 -3
4 CSKA Moskou 2 0 -6
Groep I
1 VfL Wolfsburg 2 4 2
2 KAA Gent 2 4 1
3 St Etienne 2 1 -1
4 Oleksandria 2 1 -2
Groep J
1 Roma 2 4 4
2 RZ Pellets WAC 2 4 4
3 Borussia Mönchengladbach 2 1 -4
4 Istanbul Basaksehir 2 1 -4
Groep K
1 Slovan Bratislava 2 4 2
2 Sporting Braga 2 4 1
3 Wolverhampton Wanderers 2 3 0
4 Besiktas 2 0 -3
Groep L
1 Partizan Belgrado 2 4 1
2 Manchester United 2 4 1
3 AZ 2 2 0
4 FC Astana 2 0 -2