De knock-outfase van de Europa League gaat woensdagavond verder met de return van CSKA Moskou tegen het Rode Ster Belgrado van oud-Ajacied Mitchell Donald.

Bij de uitploeg is middenvelder Donald de aanvoerder. In Nederland kwam hij eerder uit voor Ajax, Willem II en Roda JC. Na een jaar bij het Russische Mordovia Saransk tekende Donald in 2015 bij Rode Ster Belgrado.

De heenwedstrijd eindigde vorige week in een 0-0 gelijkspel, waardoor beide ploegen in Belgrado nog volop kans maken op het halen van achtste finales. 

CSKA Moskou kreeg vorige week een dot van een kans op de overwinning, maar Dzagoev miste in twee instanties. 

CSKA Moskou - Rode Ster Belgrado is woensdag vanaf 18.00 uur LIVE te zien op FOX Sports 2

Het volledige programma van de Europa League van donderdag op FOX Sports:

FOX Sports 1

18.00 uur

Studio Europa League

FOX Sports 2

17.00 uur

Lokomotiv Moskou - Nice

19.00 uur

RB Leipzig - Napoli

21.00 uur

Arsenal - Östersunds

FOX Sports 3

 
21.00 uur Atalanta - Borussia Dortmund

FOX Sports 5

19.00 uur

Zenit - Celtic

21.00 uur Athletic Bilbao - Spartak Moskou

FOX Sports 6

19.00 uur Villarreal - Olympique Lyon

Via het online kanaal FOX Sports 7 kun je met een internationaal abonnement om 19.00 uur live Zenit - Celtic kijken en om 21.00 uur Athletic Bilbao - Spartak Moskou.

 

Gerelateerd

Stand

Team G P D
Groep A
1 Bayer 04 Leverkusen 6 13 7
2 FC Zürich 6 10 1
3 AEK Larnaka 6 5 -6
4 Ludogorets Razgrad 6 4 -2
Groep B
1 FC Red Bull Salzburg 6 18 11
2 Celtic 6 9 -2
3 RB Leipzig 6 7 1
4 Rosenborg 6 1 -10
Groep C
1 Zenit St Petersburg 6 11 1
2 Slavia Prague 6 10 1
3 Bordeaux 6 7 0
4 FC København 6 5 -2
Groep D
1 Dinamo Zagreb 6 14 8
2 Fenerbahce 6 8 0
3 Spartak Trnava 6 7 -3
4 Anderlecht 6 3 -5
Groep E
1 Arsenal 6 16 10
2 Sporting Lissabon 6 13 10
3 Vorskla Poltava 6 3 -9
4 FK Qarabag 6 3 -11
Groep F
1 Real Betis 6 12 5
2 Olympiakos 6 10 5
3 Milan 6 10 3
4 F91 Dudelange 6 1 -13
Groep G
1 Villarreal 6 10 7
2 SK Rapid Wien 6 10 -3
3 Rangers 6 6 0
4 Spartak Moscow 6 5 -4
Groep H
1 Eintracht Frankfurt 6 18 12
2 Lazio Roma 6 9 -2
3 Apollon Limassol 6 7 0
4 Olympique Marseille 6 1 -10
Groep I
1 Racing Genk 6 11 6
2 Malmö FF 6 9 1
3 Besiktas 6 7 -2
4 Sarpsborg 08 6 5 -5
Groep J
1 Sevilla 6 12 12
2 FK Krasnodar 6 12 0
3 Standard Luik 6 10 -2
4 Akhisar Belediyespor 6 1 -10
Groep K
1 Dynamo Kiev 6 11 3
2 Rennes 6 9 -1
3 FC Astana 6 8 0
4 FK Baumit Jablonec 6 5 -2
Groep L
1 Chelsea 6 16 9
2 BATE Borisov 6 9 0
3 Videoton 6 7 -2
4 PAOK Salonika 6 3 -7