Atlético Madrid moet het woensdag in de finale van de Europa League definitief doen zonder trainer Diego Simeone langs de lijn.

De beroepscommissie van de Europese voetbalbond UEFA besloot de straf voor Simeone te handhaven.

De Argentijn werd voor liefst vier wedstrijden geschorst vanwege zijn wangedrag langs de lijn tijdens het eerste duel met Arsenal in de halve finales (1-1).

Simeone wond zich enorm op nadat verdediger Sime Vrsaljko binnen tien minuten met twee keer geel van het veld was gestuurd.

Simeone moest zelf ook naar de tribune en bekeek het tweede duel in Madrid (1-0) hoog vanuit de nok van het stadion.

De 48-jarige trainer tekende beroep aan tegen zijn schorsing, maar hij vond geen gehoor in Nyon. Dat betekent dat Simeone woensdag in de finale in Lyon tegen Olympique Marseille weer op de tribune moet zitten.

Zijn trouwe assistent Germán Burgos zal als eindverantwoordelijke langs de lijn staan.

Atlético Madrid kan in de Europese finale wel beschikken over Vitolo. De aanvaller liep afgelopen weekeinde een hamstringblessure op, maar is vermoedelijk op tijd hersteld. (FOX Sports/ANP)

De Europa League-finale tussen Olympique Marseille en Atlético Madrid is woensdag vanaf 20.45 uur LIVE te zien op FOX Sports 1 en 2

Gerelateerd

Stand

Team G P D
Groep A
1 Sevilla 2 6 4
2 FK Qarabag 2 3 0
3 F91 Dudelange 2 3 -2
4 Apoel Nicosia 2 0 -2
Groep B
1 FC København 2 4 1
2 Dynamo Kiev 2 4 1
3 Malmö FF 2 1 -1
4 Lugano 2 1 -1
Groep C
1 Getafe 2 6 2
2 Basel 2 4 5
3 Trabzonspor 2 1 -1
4 FK Krasnodar 2 0 -6
Groep D
1 PSV 2 6 4
2 Sporting Lissabon 2 3 0
3 LASK 2 3 0
4 Rosenborg 2 0 -4
Groep E
1 Celtic 2 4 2
2 CFR Cluj 2 3 -1
3 Lazio Roma 2 3 0
4 Rennes 2 1 -1
Groep F
1 Arsenal 2 6 7
2 Standard Luik 2 3 -2
3 Eintracht Frankfurt 2 3 -2
4 Vitória Guimarães 2 0 -3
Groep G
1 Feyenoord 2 3 1
2 BSC Young Boys 2 3 0
3 Rangers 2 3 0
4 FC Porto 2 3 -1
Groep H
1 Ludogorets Razgrad 2 6 7
2 Espanyol 2 4 2
3 Ferencváros 2 1 -3
4 CSKA Moskou 2 0 -6
Groep I
1 VfL Wolfsburg 2 4 2
2 KAA Gent 2 4 1
3 St Etienne 2 1 -1
4 Oleksandria 2 1 -2
Groep J
1 Roma 2 4 4
2 RZ Pellets WAC 2 4 4
3 Borussia Mönchengladbach 2 1 -4
4 Istanbul Basaksehir 2 1 -4
Groep K
1 Slovan Bratislava 2 4 2
2 Sporting Braga 2 4 1
3 Wolverhampton Wanderers 2 3 0
4 Besiktas 2 0 -3
Groep L
1 Partizan Belgrado 2 4 1
2 Manchester United 2 4 1
3 AZ 2 2 0
4 FC Astana 2 0 -2