Quincy Promes
Quincy Promes - © ANP

Deze 32 ploegen zien we terug in de Europa League

13 december 2018
Na de winterstop gaan we verder zonder AC Milan, Besiktas en de finalist van vorig jaar: Marseille. Deze ploegen zien we wel terug:

Bayer Leverkusen (Duitsland)
FC Zürich (Zwitserland)
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)
Celtic (Schotland)
Zenit St. Peterburg (Rusland)
Slavia Praag (Tsjechië)
Dinamo Zagreb (Kroatië)
Fenerbahçe (Turkije)
Arsenal (Engeland)
Sporting (Portugal)
Real Betis (Spanje)
Olympiakos Piraeus (Griekenland)
Villarreal (Spanje)
Rapid Wien (Oostenrijk)
Eintracht Frankfurt (Duitsland)
Lazio (Italië)
Racing Genk (België)
Malmö FF (Zweden)
Sevilla (Spanje)
FK Krasnodar (Rusland)
Dinamo Kiëv (Oekraïne)
Stade Rennes (Frankrijk)
Chelsea (Engeland)
BATE Borisov (Wit Rusland)

Uit de Champions League stromen de nummers drie in. Dat zijn:

Club Brugge (België)
Internazionale (Italië)
Napoli (Italië)
Galatasaray (Turkije)
Benfica (Portugal)
Shakhtar Donetsk (Oekraïne)
Viktoria Plzen (Tsjechië)
Valencia (Spanje)

De knock-outfase begint op 14 februari 2019. Bekijk hier alle samenvattingen van de laatste groepsduels.

(FOX Sports)

Gerelateerd

Stand

Team G P D
Groep A
1 Sevilla 1 3 3
2 F91 Dudelange 1 3 1
3 Apoel Nicosia 1 0 -1
4 FK Qarabag 1 0 -3
Groep B
1 Dynamo Kiev 1 3 1
2 FC København 1 3 1
3 Lugano 1 0 -1
4 Malmö FF 1 0 -1
Groep C
1 Basel 1 3 5
2 Getafe 1 3 1
3 Trabzonspor 1 0 -1
4 FK Krasnodar 1 0 -5
Groep D
1 PSV 1 3 1
2 LASK 1 3 1
3 Sporting Lissabon 1 0 -1
4 Rosenborg 1 0 -1
Groep E
1 CFR Cluj 1 3 1
2 Celtic 1 1 0
3 Rennes 1 1 0
4 Lazio Roma 1 0 -1
Groep F
1 Arsenal 1 3 3
2 Standard Luik 1 3 2
3 Vitória Guimarães 1 0 -2
4 Eintracht Frankfurt 1 0 -3
Groep G
1 FC Porto 1 3 1
2 Rangers 1 3 1
3 BSC Young Boys 1 0 -1
4 Feyenoord 1 0 -1
Groep H
1 Ludogorets Razgrad 1 3 4
2 Ferencváros 1 1 0
3 Espanyol 1 1 0
4 CSKA Moscow 1 0 -4
Groep I
1 VfL Wolfsburg 1 3 2
2 KAA Gent 1 3 1
3 St Etienne 1 0 -1
4 Oleksandria 1 0 -2
Groep J
1 RZ Pellets WAC 1 3 4
2 Roma 1 3 4
3 Borussia Mönchengladbach 1 0 -4
4 Istanbul Basaksehir 1 0 -4
Groep K
1 Slovan Bratislava 1 3 2
2 Sporting Braga 1 3 1
3 Wolverhampton Wanderers 1 0 -1
4 Besiktas 1 0 -2
Groep L
1 Manchester United 1 3 1
2 AZ 1 1 0
3 Partizan Belgrade 1 1 0
4 FC Astana 1 0 -1