Ronald Koeman heeft Steven Berghuis en Davy Pröpper opgenomen in de definitieve selectie van Oranje voor de EK-kwalificatieduels met Duitsland en Wit-Rusland.

Pröpper is doorgaans een vaste waarde, maar de middenvelder van Brighton & Hove Albion ontbrak in november tijdens de laatste interlands van het Nederlands elftal vanwege een blessure. Berghuis werd een tijdje gepasseerd door Koeman, die nu 25 spelers heeft geselecteerd.

Keepers: Marco Bizot (AZ), Jasper Cillessen (Barcelona) en Jeroen Zoet (PSV);
Verdedigers: Patrick van Aanholt (Crystal Palace), Nathan Aké (Bournemouth), Daley Blind (Ajax), Virgil van Dijk (Liverpool), Denzel Dumfries (PSV), Matthijs de Ligt (Ajax), Kenny Tete (Olympique Lyon) en Stefan de Vrij (Internazionale);
Middenvelders: Donny van de Beek (Ajax), Frenkie de Jong (Ajax), Davy Pröpper (Brighton & Hove Albion), Marten de Roon (Atalanta Bergamo), Pablo Rosario (PSV), Kevin Strootman (Olympique Marseille), Tonny Vilhena (Feyenoord) en Georginio Wijnaldum (Liverpool);
Aanvallers: Ryan Babel (Fulham), Steven Berghuis (Feyenoord), Steven Bergwijn (PSV), Memphis Depay (Olympique Lyon), Luuk de Jong (PSV) en Quincy Promes (Sevilla).

Nederland speelt twee thuiswedstrijden. Oranje treft op donderdag 21 maart Wit-Rusland in De Kuip en op zondag 24 maart is Duitsland de tegenstander in de John Cruijff Arena. (FOX Sports/ANP)

Gerelateerd

Stand

Team G P D
Groep A
1 Engeland 8 21 31
2 Tsjechië 8 15 2
3 Kosovo 8 11 -3
4 Bulgarije 8 6 -11
5 Montenegro 8 3 -19
Groep B
1 Oekraïne 8 20 13
2 Portugal 8 17 16
3 Servië 8 14 0
4 Luxemburg 8 4 -9
5 Litouwen 8 1 -20
Groep C
1 Duitsland 8 21 23
2 Nederland 8 19 17
3 Noord-Ierland 8 13 -4
4 Wit-Rusland 8 4 -12
5 Estland 8 1 -24
Groep D
1 Zwitserland 8 17 13
2 Denemarken 8 16 17
3 Ierland 8 13 2
4 Georgië 8 8 -4
5 Gibraltar 8 0 -28
Groep E
1 Kroatië 8 17 10
2 Wales 8 14 4
3 Slowakije 8 13 2
4 Hongarije 8 12 -3
5 Azerbeidzjan 8 1 -13
Groep F
1 Spanje 10 26 26
2 Zweden 10 21 14
3 Noorwegen 10 17 8
4 Roemenië 10 14 2
5 Faroe Eilanden 10 3 -26
6 Malta 10 3 -24
Groep G
1 Polen 10 25 13
2 Oostenrijk 10 19 10
3 Macedonië 10 14 -1
4 Slovenië 10 14 5
5 Israël 10 11 -2
6 Letland 10 3 -25
Groep H
1 Frankrijk 10 25 19
2 Turkije 10 23 15
3 IJsland 10 19 3
4 Albanië 10 13 2
5 Andorra 10 4 -17
6 Moldavië 10 3 -22
Groep I
1 België 10 30 37
2 Rusland 10 24 25
3 Schotland 10 15 -3
4 Cyprus 10 10 -5
5 Kazakhstan 10 10 -4
6 San Marino 10 0 -50
Groep J
1 Italië 10 30 33
2 Finland 10 18 6
3 Griekenland 10 14 -2
4 Bosnië en Herzegovina 10 13 3
5 Armenië 10 10 -11
6 Liechtenstein 10 2 -29