Dani de Wit
Dani de Wit - © Pro Shots

AZ meteen naar Napels, Feyenoord naar Kroatië en PSV ontvangt Granada

3 oktober 2020
AZ moet 22 oktober meteen flink aan de bak in de Europa League. De Alkmaarders moeten namelijk in de eerste wedstrijd van poule F meteen naar Napels.

Napoli, met Dries Mertens en Hirving Lozano in de gelederen, reikte afgelopen seizoen tot de achtste finales van de Champions League. 

Ook Feyenoord start met een uitwedstrijd.De Rotterdammers treffen in de eerste wedstrijd Dinamo Zagreb.

PSV ontvangt Europees debutant Granada in Eindhoven. Daarna reist het zelf af naar Cyprus en Griekenland. (FOX Sports)

Programma AZ:

Datum Wedstrijd
22-10 Napoli (uit, 18.55 uur)
29-10 HNK Rijeka (thuis, 21.00 uur)
05-11 Real Sociedad (uit, 18.55 uur)
26-11 Real Sociedad (thuis, 21.00 uur)
03-12 Napoli (thuis, 21.00 uur)
10-12 HNK Rijeka (uit, 18.55 uur)

 

Programma Feyenoord:

Datum Wedstrijd
22-10 Dinamo Zagreb (uit, 21.00 uur)
29-10 AC Wolfsberger (thuis, 18.55 uur)
05-11 CSKA Moskou (thuis, 21.00 uur)
26-11 CSKA Moskou (uit, 18.55 uur)
03-12 Dinamo Zagreb (thuis, 18.55 uur)
10-12 AC Wolfsberger (uit, 21.00 uur)

 

Programma PSV:

Datum Wedstrijd
22-10 Granada (thuis, 18.55 uur)
29-10 Omonia Nicosia (uit, 21.00 uur)
05-11 PAOK Saloniki (uit, 18.55 uur)
26-11 PAOK Saloniki (thuis, 21.00 uur)
03-12 Granada (uit, 21.00 uur)
10-12 Omonia Nicosia (thuis, 18.55 uur)

Gerelateerd

Stand

Team G P D
Groep A
1 CFR Cluj 2 4 2
2 Roma 2 4 1
3 BSC Young Boys 2 1 -1
4 CSKA Sofia 2 1 -2
Groep B
1 Molde 2 4 1
2 Arsenal 2 4 1
3 Dundalk 2 1 -1
4 SK Rapid Wien 2 1 -1
Groep C
1 Bayer 04 Leverkusen 2 4 4
2 Nice 2 3 -3
3 Hapoel Be'er Sheva 2 3 1
4 Slavia Prague 2 1 -2
Groep D
1 Benfica 2 4 2
2 Rangers 2 4 2
3 Lech Poznan 2 1 -2
4 Standard Luik 2 1 -2
Groep E
1 Granada CF 2 4 1
2 Omonia Nicosia 2 4 1
3 PAOK Salonika 2 2 0
4 PSV 2 0 -2
Groep F
1 AZ 2 6 3
2 Real Sociedad 2 4 1
3 Napoli 2 1 -1
4 HNK Rijeka 2 0 -3
Groep G
1 Leicester City 2 6 4
2 Sporting Braga 2 6 4
3 Zorya Luhansk 2 0 -4
4 AEK Athens 2 0 -4
Groep H
1 Milan 2 6 5
2 Lille 2 4 3
3 Celtic 2 1 -2
4 Sparta Praag 2 0 -6
Groep I
1 Villarreal 2 6 4
2 Maccabi Tel Aviv 2 6 2
3 Sivasspor 2 0 -3
4 FK Qarabag 2 0 -3
Groep J
1 Royal Antwerp 2 6 2
2 Tottenham Hotspur 2 3 2
3 LASK 2 3 -2
4 Ludogorets Razgrad 2 0 -2
Groep K
1 RZ Pellets WAC 2 4 3
2 CSKA Moskou 2 2 0
3 Dinamo Zagreb 2 2 0
4 Feyenoord 2 1 -3
Groep L
1 TSG 1899 Hoffenheim 2 6 5
2 Crvena Zvezda 2 3 2
3 Slovan Liberec 2 3 -3
4 KAA Gent 2 0 -4